darbo rinkos mokymo tarnyba

darbo rinkos mokymo tarnyba
darbo rinkos mokymo tarnyba statusas T sritis švietimas apibrėžtis Valstybinė darbo rinkos profesinio mokymo ir konsultavimo, žmogiškųjų išteklių plėtros ir perkvalifikavimo organizavimo institucija. atitikmenys: angl. labour market training authorithy vok. Dienst der Arbeitsmarketschulung rus. служба по обучению рынка труда

Enciklopedinis edukologijos žodynas. 2007.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • darbo santykių vadybininkas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, padedantis darbuotojams ir vadovybei tarpusavyje bendradarbiauti ir vadovaujantis deryboms dėl darbo santykių susitarimo. atitikmenys: angl. employee relations manager; labour relations manager pranc …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • darbo agentūros vedėjas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir perkvalifikavimu. atitikmenys …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • pramonės darbo santykių vadybininkas — statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, padedantis pramonės darbuotojams ir vadovybei bendradarbiauti ir vadovaujantis deryboms dėl darbo santykių susitarimo. atitikmenys: angl. industrial relations manager pranc. chef du service des… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • directeur des ressources humaines — darbo santykių vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, padedantis darbuotojams ir vadovybei tarpusavyje bendradarbiauti ir vadovaujantis deryboms dėl darbo santykių susitarimo. atitikmenys: angl. employee relations manager;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • employee relations manager — darbo santykių vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, padedantis darbuotojams ir vadovybei tarpusavyje bendradarbiauti ir vadovaujantis deryboms dėl darbo santykių susitarimo. atitikmenys: angl. employee relations manager;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • labour relations manager — darbo santykių vadybininkas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, padedantis darbuotojams ir vadovybei tarpusavyje bendradarbiauti ir vadovaujantis deryboms dėl darbo santykių susitarimo. atitikmenys: angl. employee relations manager;… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • chef du service du recrutement — darbo agentūros vedėjas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • directeur du recrutement — darbo agentūros vedėjas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • employment manager — darbo agentūros vedėjas statusas T sritis profesijos apibrėžtis Asmuo, atsakingas už įdarbinimo agentūros ar įstaigos veiklą. Jis palaiko ryšius su darbdaviais, teikia informaciją apie darbininkų ir tarnautojų poreikį, rūpinasi jų mokymu ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Dienst der Arbeitsmarketschulung — darbo rinkos mokymo tarnyba statusas T sritis švietimas apibrėžtis Valstybinė darbo rinkos profesinio mokymo ir konsultavimo, žmogiškųjų išteklių plėtros ir perkvalifikavimo organizavimo institucija. atitikmenys: angl. labour market training… …   Enciklopedinis edukologijos žodynas

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”